פיתוח תוכנה

אם בעבר נעזרנו במפות העשויות מנייר על מנת למצוא את דרכנו בעיר או לתכנן מסלול טיולים אטרקטיבי לכל המשפחה בסוף שבוע ובחגים, כיום רובינו זנחנו את המפות המסורבלות לטובת תוכנות של מפות.
פיתוח תוכנה של מפות הוא אחד מהתחומים החשובים ביותר הקיימים כיום.
 

קהל היעד של תוכנות מפות

רובינו מכירים היום תוכנות שונות של מפות אשר פותחו במיוחד בשבילנו.
כל בעלי מכשירי הנייד הסלולארי דור שלישי מכירים את תוכנת ה- GPS ואת תוכנת ה- WAZE החינמית, אשר עוזרות לנו למצוא את דרכנו מעיר לעיר, למיקומים שונים בעיר עצמה, ועוד.
 
תוכנות אלו חושפות בפנינו מפה מדויקת של אותה עיר או אזור בארץ אליהם אנו מעוניינים להגיע.
בנוסף, הן מדריכות/ מנווטות אותנו כיצד להגיע אל אותו מיקום.
מדי שנה נחשפות תוכנות חדשות של מפות המוכרות לנו ותוכנות אשר עברו שדרוגים על ידי פיתוחים שונים.
לדוגמא, אם בעבר יכולנו לצפות במפה של האזור ומסלול אל היעד שלנו, כיום נוספו לתוכנות אלו אפשרויות שונות כמו למשל ניווט ברגל, ניווט ברכב, ניווט למקומות מרכזיים בעיר ועוד.
 
אם אתם משתייכים לקהל האנשים אשר אינם מעוניינים להתקין תוכנה מסוימת במכשיר הנייד שלהם, בוודאי תשמחו לשמוע כי ישנן אפשרויות נוספות: שירות חד פעמי של ניווט באמצעות תוכנת מפות בסלולארי וכניסה אל אתרי אינטרנט שונים שבהם מוטמעות תוכנות של מפות שונות. פיתוחי תוכנה המוכרים לאנשים רבים: מפות גוגל, מפות שבילים אינטרנטיות, אפליקציית מפות המופיעה באתרי לוחות מודעות של נדל"ן, ועוד.
 

מדוע לפתח תוכנת מפות?

התשובה לשאלה זו פשוטה מאוד: תוכנת מפות היא תוכנה חיונית לכל אדם.
אם יש לכם עסק בתחום הנדל"ן, הטיולים, האדריכלות ועוד ואתם מעוניינים להוסיף לאתר שלכם מפה אשר תספק לגולשים אשר יכנסו לאתר שלכם כלי יעיל לאיתור המיקום שבה מצויה הדירה, או מסלול הטיולים, אתם משאירים את הגולשים באתר שלכם.
אם אינכם מעוניינים לפנות אל חברה המבצעת פיתוח תוכנה של מפות, קרוב לוודאי שהגולשים/ הלקוחות הפוטנציאלים שלכם יכנסו לאתר אחר אשר יספק להם את כל מה שהם צריכים במקום אחד.
 
בנוסף, אם חקרתם את הנושא והגעתם למסקנה כי עדיין לא פותחה מפה בסגנון מסוים, בתחום מסוים או של אזור מסוים, קרוב לוודאי שמשתלם לכם לפנות אל חברת פיתוח תוכנה ולהיות הראשונים שיציעו אפליקציית מפה שאינה קיימת בשוק. חשיפה של אפליקציה זו יכולה לגרום לאנשים רבים להשתמש בה.
 
חברות ואנשים רבים פונים אל מפתחי תוכנות בבקשה לפתח אפליקציות אטרקטיביות ובעלות ממשק משתמש ידידותי יותר ובכך הם מאפשרים לקהל המשתמשים במפות אופציה אטרקטיבית וקלה יותר לשימוש.
 

חדשות ועדכונים
אתר מפות חדש
ברוכים הבאים לאתר מפות.
צור קשר
:שם
:טלפון
:Email